Saç Ekimi Fiyatları

sac ekimi fiyatları – 1

Saç ekimi fiyatları ve merkezi günümüzde oldukça popüler mekânların başında gelmektedir. İnsanların kişisel bakımlarına değer seviyesine giderek artmaktadır. Artık hem erkekler hem de bayanlar hızla fiziksel önemini değerini bilerek hareket etmektedirler. Hal böyle olunca bu fiziksel özelliklerin başında saçlar gelmektedir.

Saçlar hem kadın olsun hem de erkekler en önemli aksesuar ve görünüm merkezlerini oluşturmaktadır. Yüzyıllardan beri süregelen saç dökülmesi de bu süreçte ayrı bir önem kazanmıştır. Saç nakli yani saç ekimi artık çok uygulanan bir operasyon şekline dönüşmüştür. Bununla birlikte saç ekim merkezi kavramı ortaya çıkmıştır.

Bu merkezlerde hasta kişinin açıklık alanına göre donör bölgeden alınan saç kökleri entegre edilmektedir. Bu entegre işlemi alanın açıklık oranına göre değişkenlik göstermektedir. Tabi ki donör bölgenin de bu alanı besleme kat sayısı da oldukça büyük öneme sahiptir.

Saçın yani saç naklinde ekilen kökün adet ve miktarına göre saç ekimi fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Saç ekimi fiyatları günümüzde hemen hemen her merkez ayrı şekilde belirlenirken bu da liberal ekonominin bizim üzerimizde olumsuz etkilerinden biri olarak karşımıza çıkar.

Saç Ekim Fiyatları Her Merkezde Farklı

Saç ekimi fiyatları günümüzde yukarıda da belirttiğimiz gibi değişkenlik göstermektedir. Bu durum merkezlerin farklı kaliteli olmasından ve serbest piyasa anlayışı ile ticari sebep gütmelerinden kaynaklanmaktadır. Birçok kurum ve kuruluş alanında en iyisi olduğunu iddia ederek çok sayışa kişiyi merkezlerine davet etmektedirler.

Klasik reklam anlayışı ile içeri çekilen bu kişiler saç ekim işlemine maruz bırakılmaktadırlar. Bu merkezler saç nakli fiyatları bazında farklı hesaplar yaparak insanların sağlığını hiçe sayarak onları sıhhatini düşünmekten çok ticari kaygı dürtüleriyle hizmet vermektedirler.

sac-ekim-fiyatlari

Her Merkez Saç Ekimi Uzmanı Değildir!

Saç ekimi fiyatları başlığında açmış olduğumuz bu konu aslına bakılır ise büyük önem taşımaktadır. Günümüzde tam anlamıyla bir ticari kaygı eşiğinde yapılan saç operasyonları zamanla kişilerde pozitiflik yerine tam olarak negatif bir duruma neden olmaktadır.

Çünkü başlığımızda da belirttiğimiz üzere bu hizmeti sunduğunu iddia eden her firma ya da marka medikal bir kadroya sahip değildir. Saç nakli işlemi profesyonel anlamda saç ekim merkezlerinde tecrübeli ve uzman bir kadro eşliğinde gerçekleştirilmelidir. Medikal sertifikası olan uzman cerrahların böyle bir ameliyatı yapması çok büyük önem arz eder. İnsan sağlığı her şeyden önemlidir.

Bu sebepler sizler de kesinlikle araştırmadan ve detaylıca incelemeden adı merkez olan yerlerden uzak durunuz. Ucuz fiyatlara saç ekimi yapan bu kurumlar aslında kişi sağlığını tam anlamıyla hiçe sayarak meslek ilkelerine karşı gelmektedirler.

Bu sebeple bu kurum ve kuruluşların devlet tarafından denetlenmesi gerekli olup sizlerde şikayetlerinizi belirtiniz. Türkiye bu alanda hızla büyüyen bir sektör olarak ön plana çıkarken böyle kurusal sağlık turizmine de zarar vermektedirler. Bu sebeple  bizde üstünüze düşen görevleri yerine getiriniz hem kendiniz hem başkaları için böyle davranmamız gerekmektedir.

Fiyat Türleri

Operasyondaki ekim yapılacak greft sayısına göre fiyatlamanın da değişeceğini sizlere yukarıda bahsetmiştik. ancak bazı merkezler operasyon öncesinde sabir fiyat anlayışı uygulayabiliyor. Yahut gene bazı merkezler kampanya amaçlı olarak ister fut ister fue ekim yöntemlerini promosyon dahilinde sabit fix bir fiyata bağlayabiliyor.

Aslına bakılırsa ister sabit fiyat olsun ister dalgalı kök başı fiyat anlayışı olsun önemli olan tek şey işlemin en düzgün ve kaliteli şekilde icra edilip hastanın sağlığı açısından en iyi sonucun alınabilmesidir.

Çünkü unutulmamalıdır ki hasta sağlığı her şeyden önce ve önde gelmektedir. istanbul saç ekim merkezi bizim için değerlisiniz ve sizler için hasta odaklı vizyon ve misyonumuzla hareket ederek en iyi sonuçlarını almanızı sağlıyoruz.

Özet
Hizmet Türü
Saç Ekimi Fiyatları
Hizmet Sağlayan
Saç Ekim Merkezi,
Zeytinlik Mah Yakut Sok No:3 Kat:1 ,Bakırköy,Istanbul-34140,
Telephone No.05547916545
Hizmet Alanı
Saç ve Estetik Cerrahi
Açıklama
Sizde kaliteli saçlara uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Saç ekimi fiyatları her merkezde değişkenlik göstersede bizler saç nakli fiyatlarını sabitledik.