istanbul saç ekimi merkezi

istanbul saç ekimi merkezi olarak adlandırılan kurum ve kuruluşlar günümüzde oldukça popüler hale gelmiştir. istanbul Saç nakli hizmetini sunan bu kurumlar özellikle saç ekimi adı altında hizmet sunmaktadırlar. Tabi sadece ekim değil bunun dışında da saç mezoterapisi, kökleri güçlendirici etkisi olan prp tekniği ile saç nakli işlemleri sonrası yeni köklerin çıkışlarını da destekleme işlemleri yapılmaktadır. istanbul saç ekimi merkezi olarak sizlere tüm bu saymış olduğumuz hizmetleri en iyi şekilde sunuyoruz.

istanbul saç ekimi merkezi özellikle fue olarak bilinen günümüzde oldukça popüler olan saç nakli sistemi ile operasyonlarını gerçekleştirmektedir. Fue saç tekniği bilindiği üzere donör alandan bir punç yardımı ile tek tek saç köklerinin çıkarılması ve kel yani açık olan alana açılan kanallar içine yerleştirilmesi sonucunda yapılan işleme verilen bir addır. Fue tekniği günümüzde hemen hemen her merkezi kullanmış olduğu ve oldukça rağbet gören bir sistem olup firma olarak da sizlere sunduğumuz bir sistemdir.

Fue Yöntemi ile Operasyon istanbul Saç Ekimi Merkezi

Saç nakli merkezleri kendi içlerinde çeşitli gruplara ayrılırlar. Aslına bakılırsa dışardan bakıldığı vakit sanki hepsi aynı işlemi yapan benzer kurumlar gibi görünse de durum o şekilde değildir. Saç nakli ve saç ekimi işlemini yapabilecek bir kurum tam anlamıyla profesyonel alanında uzman medikal sertifikaya sahip tecrübeli bir ekip arkadaşlarından oluşmak zorundadır. istanbul saç ekimi merkezi olarak bizler tam anlamıyla uzman hekimlerden oluşan kadromuzla hizmet sunuyoruz.

Bu kişiler daha önce çok saç operasyonu yapmış, saç kökü üzerine eğitim almış bilgili insanlardan oluşmak zorundadırlar. Bunlar dışında şüphesiz işlemin yapıldığı yer kaliteli ve elit bir yer olmalıdır. İlla pahalı olması önemli değil sizlere hijyen koşullarda dezenfekte bir ortam en iyi hizmeti sunabilmeli ve sizlerin sağlığını koruyabilmelidir.

istanbul sac ekim merkezi

Saç Ekim Merkezleri Hangi İlçelerde?

Günümüzde sürekli açılan bu operasyon merkezleri hemen hemen her ilçede boy göstermeye başlamıştır. Bakırköy, Yeşilköy, Ataköy, Bahçelievler, Şirinevler, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Sarıyer, Ulus, Şişli, Mecidiyeköy, Kadıköy, Erenköy, Beşiktaş, vb birçok ilçede saç nakli ve saç ekimi merkezleri açılmaktadır.

Ancak Önemli olan asıl şey bu hizmet sunmaktan ziyade hizmetin nasıl sunulduğu ve ne derece başarılı olunduğudur. istanbul saç ekimi merkezi olarak belirtiyoruz ki birey sağlığını tehdit eden hijyen olmayan koşullarda sadece hemşire veya hiçbir mesleki medikal belgeye sahip olamayan kişilerin doktor ünvanı kullanılarak, mikrobik ortamlarda yapmış olduğu bu operasyonlardan kesinlikle uzak durulmalıdır. istanbul saç ekimi merkezi olarak temel vizyonumuz ve misyonumuz sizlerin mutlu olacağı tam anlamıyla hijyenik bir ortamda ömür boyu kullanabileceğiniz kaliteli saçlara en iyi şekilde sizleri kavuşturmaktır.

Saç Ekimi basamakları Nelerdir?

Bizler istanbul saç ekimi merkezi olarak işlemleri şu şekilde gerçekleştiriyoruz. Bize başvurunuzun ardından saç köklerini ve kafa yapımızı profesyonel şekilde inceliyoruz. Ardından ekim yapılacak bölgeyi belirleyip kaç adet greft yani saç kökü gerekli bunların analizini yapıyoruz. Tüm bunlar ardından donör bölgeyi tespit edip bu bölgeden kaç adet saç kökü elde edebiliriz bunu hesaplıyoruz. En son olarak ekim yapılacak alanı üç boyutlu olarak çiziyoruz ve ekime geçiyoruz. istanbul saç ekimi merkezi sizlere en iyi değeri veren kurumların başında geçer.

Saç Nakli İşlemi Süresi Ne Kadar?

istanbul saç ekimi merkezi olarak belirtiyoruz ki oldukça önemli bir plastik cerrahi bir operasyon olan bu nakil işlemi ortalama olarak 6 ila 9 saat sürmektedir. Özellik nakil yapılacak alanında genişliği ve açıklık ve oranına göre değişen bu süreyi aynı zamanda aktarım yapılacak greft miktarı da doğrudan etkilemektedir. Fut yönteminde tek seansta çok daha fazla greft ekilebilir.

istanbul saç ekimi

Bunun nedeni ise saçlı bölge kesim ile parça olarak çıkarılır kel alana ekilir. Ancak Fue saç ekimi yönteminde ise donör bölgeden kökler tek tek alınır. İlgili alana ekilir. Fut yöntemi sonrası en az 6 ay sonra tekrar ekim yapılabilir. Ancak Fue tekniğinde bir hafta hatta birkaç gün sonra yeni bir ekim işlemi yapılabilir.

Ekim Sonrası

Saç Ekimi sonrası istanbul saç ekimi merkezi olarak sizlere bir ağrı kesici verip dinlenmenizi sağlıyoruz. Ameliyat sonrasında alkol ve sigara kullanımı kesinlikle olmamalıdır. Ayrıca asprin veya kan sulandırıcı hiçbir ilaç ve medikal ürün vücuda alınmamalıdır. Yaralarınız bir ve ya iki gün içerisinde kabuk bağlayıp kendiliğinden düzelecektir.

Kaşıntı vb durumlarda doktorunuzun size vereceği ilacı kullanmalısınız. İstanbul saç ekimi merkezi bu süreçte sizleri kaliteli bir uyku almanızı tavsiye ediyor. Uyku metabolizma açısından büyük öneme sahip olup saçların çıkışında da oldukça etkilidir. Bunlar dışında beslenme açısından bol protein tüketimi aşırı derece de öneme sahiptir. Hücre çoğalması ve doku iyileşmesi proteinde temel faktördür. Tüm bu işlemleri yerine getirdiğiniz zaman hiçbir sıkıntınız olmadan kaliteli ve güzel saçlara sahip olacaksınız. istanbul saç nakli merkezi kalitenin adresi kendine değer verenlerin yeri bakırköy saç ekimi merkezi sizleri bekliyor.

Özet
Hizmet Türü
İstanbul Saç Ekimi Merkezi
Hizmet Sağlayan
Saç Ekim Merkezi,
Zeytinlik Mah Yakut Sok No:3 Kat:1, Bakırköy ,Istanbul-34140,
Telephone No.05547916545
Hizmet Alanı
Saç ve Estetik Cerrahi
Açıklama
istanbul saç ekimi merkezi olarak adlandırılan kurum ve kuruluşlar günümüzde oldukça popüler hale gelmiştir. istanbul Saç nakli hizmetini sunan bu kurumlar özellikle saç ekimi adı altında hizmet sunmaktadırlar.